Naike Rivelli, vajza e aktores italiane, Ornela Muti ka pozuar nudo për revistën “Playboy”. 37 vjecarja –ja është zhveshur disa herë për revistat italiane ndërsa këtë hërë ajo ka dashur të shkojë më larg, në kopertinën e revistës “Playboy”, të versionit gjerman.

Aktorja dhe këngëtarja italiane nuk e ka aspak problem të pozojë nudo madje ajo ka thënë se të qendruarit e zhveshur i jep një ndjenjë lirie.

Më pëlqen të pozoj nudo, më jep një ndjenjë lirie. Për një femër në moshë të rritur nuk është aspak gjë e gabuar”- përfundoi ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here