Edhe njëherë Demi Rose

Ajo ka treguar figurën e saj seksi në bikine, ku gjoksi i saj vetëm sa nuk shpërthente dhe të dilte jashtë nga bikinet e saj të katërta në Ibiza

Ajo u bë e njohur pas aferës së dashurisë me reperin Tyga, e që nga ajo kohë ajo ka filluar karrierën si një modele.

Por, Demi Rose nuk ka ndaluar dhe vazhdimisht tregon asetët e saj duke ndezur rrjetet sociale.

Këtë ajo e ka bërë edhe me paraqitjen e saj këtë të enjte ku ka pozuar nga Ibiza.

Bukuroshja 22 vjeçe ka treguar figurën e saj sensacionale ku edhe kësaj here është spikatur gjoksi i saj gjigant. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here