Myleene Klass shfaqë linjat perfekte të trupit në bikiniShpesh është thënë se ajo kujdeset mjaft për veten e saj, derisa Myleene Klass këtë e ka provuar në fotosesionin e fundit.

Duke bërë reklamë, për kompaninë Littlewoods, ajo tregoi linjat perfekte të trupit, në lloje të ndryshme të kostumeve të plazhit.

Gjatë këtij fotosesioni nuk kanë munguar as lajkat dhe ngacmimet për 37 vjeçaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here