Ajo është vetëm pak javë larg nga mirëpritja e fëmijës së saj të tretë në këtë botë.

Dhe shtatëzëna Myleene Klass dukej një nënë e butë, pasi përkdhelte barkun e saj gjatë ecjes së saj në punë të premten në mëngjes në Londër.

Prezantuesja 41 vjeqare tregoj barkun e saj të rritur me një veshje të zezë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here