Mike Myers, aktori që është bërë i famshëm falë interpretimit të Austin Powers, do të bëhet baba.

47-vjeçari dhe bashkëshortja e tij, Kelly Tisdale, po presin fëmijën e tyre të parë. Tisdale është në muajin e 3-të të shtatzanisë.

Myers dhe Tisdale janë martuar në New York gushtin e kaluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here