Këngëtarja Rita Ora nëpër mediet amerikane e britanike përveqse komentohet për këngët e saja, komentohet edhe për stilin e saj shumë unikë.

Por ajo tha se i janë dashur shumë vite që të bëhet gati për tu paraqitur në syrin e publikut. Rita tha se ka pas fatë që ka pas mundësi të pres kaq shumë për tu bërë gati.

Këngëtarja e suksesshme është e njohur për stilin e saj i cili kryesisht është i inspiruar nga retroja, dhe sa herë paraqitet gjithmonë duket si është më së miri.

“Para se të ndizet kamara për filmim duhet të kem flokët në rregull, grimin dhe buzët e kuqe”, ka thënë ajo.

Rita tha se është e dashuruar në rrobat e saja.
“I dua rrobat e mia dhe kur dikush komenton për veshjen time unë emocionohem. Në ditët e sotme nuk ke nevojë të zhvishesh për tu dukur bukur”, nënvizon ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here