Aktorët e serialit të njohur “O Sa Mirë” kanë ardhur me një surprizë për fansat e tyre.

Ata gjatë qëndrimit të tyre në Turqi me emisionin “1 Kafe me Labin, kanë realizuar edhe një këngë me videoklip.

“Gjakova”, “Sasa”, “Xhesika” dhe “Llukmani”, janë katër protagonistët e këtij klipi tejet interesant.

Kënga mban titullin “Msish, msysh”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here