Mr. Rez, Vesa Luma dhe Big Basta vinë “Inna di dance” Këngëtarja Vesa Luma sapo ka sjellë në treg bashkëpunimin e saj më të ri me Big Basten dhe Mr. Rez.

“Inna di dance” titullohet kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Mr.Rez & Natty Lens, e ndërsa tekstin e ka shkruar vetë Mr. Rez bashkë me Big Basten.

Kënga është ritmike dhe më interesant është videoklipi, i cili është realizuar në lokacione të ndryshme, me qëllim të promovimit të Shqipërisë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here