1Është njeriu që pa folur fare i bëri shumë persona të qeshin me zë.

Fjala është për aktorin Rowan Atkinson i cili sot ka ditëlindjen dhe mbush 62 vite jetë.

Ai për publikun u bë i njohur me rolin e MR.Bean dhe edhe sot vazhdon të jetë një nga komedianët më të pëlqyer në botë./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here