Mozzik dhe GetinjoVëllezërit e njohur Mozzik dhe Getinjo sot kanë humbur një person të familjes.

Bëhet fjalë për dajën e tyre i cili sot ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.

Këtë e kanë bërë të ditur të dy reperët në profilet e tyre në Instagram, ku kanë shprehur dhimbjen dhe mërzinë për humbjen e dajës së tyre.

Mozzik dhe Getinjo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here