Motrat Vjollca në krahët e Getit Motrat Luana dhe Marina Vjollca kohëve të fundit janë parë shpesh në Prishtinë.

E arsyeja e këtyre vizitave të shpeshta në kryeqytet është pikërisht i dashuri i Marinës, reperi Getoar Selimi.

Treshja Luana, Marina dhe Geti mbrëmë kanë shijuar një natë mjaftë argëtuese në njërën nga diskotekat e Prishtinës.

Motrat Vjollca në krahët e Getit

Për atmosferën si gjithmonë është kujdesur Luana e cila nuk ka munguar që atë ta tregojë përmes snapchat-it ku edhe shihet e lumtur në krahët e “burrit” të motrës.

Motrat Vjollca në krahët e Getit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here