Motrat Mustafa vin me projektin e ri “Dashnia i then ligjet”Bilbilat e Mushtishtit sapo kanë publikuar projektin më të ri.

“Dashnia i then ligjet” titullohet kënga më e re e Motrave Mustafa e cila sapo është publikuar me videoklip.

Teksti është shkruar nga Sami Aliu ndërsa orkestrimi dhe muzika nga Rrahman Krujeziu. Për videoklipin është kujdesur produksioni “EMF Creative”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here