Janë nga femrat më të përmendura në botën e showbizit.

Motrat Kardashian po vazhdojn të jenë gjithnjë aktive në rrjetet sociale, duke ‘ndezur’ kështu rrjetin me imazhet e tyre përvëluese.

Kourtney dhe Khloe Kardashian kanë bërë disa fotografi të reja. Motrat kanë pozuar në bikini ku kanë provokuar mjaftë me linjat e tyre seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here