Motrat Kardashian kanë vendosur të argëtojnë jo vetëm veten e tyre por edhe fansat.

Sëfundi ato janë fotografuar teksa në bikini mbi bordin e një jahti argëtohen dhe kërcejnë sëbashku. 30 vjeçarja Kim dhe motra e saj 32 vjeçare Kourtney të kapura dorë më dorë dhe me bikini kanë kaluar pak kohë pushime në ujrat egzotike të Bora Bora.

Motrat kanë qenë duke regjistruar seritë e reja të “Keeping Up With The Kardashians” sëbashku me vëllain 24 vjeçar Rob dhe të fejuarin e Kim, 26 vjeçarin Kris Humphries.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here