noraPop ylli shqiptar, Nora Istrefi, pritet të publikojë së shpejti videoklipin e saj të ri në bashkëpunim me motrën, Era Istrefi dhe reperin, Mc Kresha.

Për Erën, ky do të jetë debutimi në skenën muzikore shqiptare dhe motra e Norës, e cila është ‘dorën në zemër’ një super femër e bukur dhe me forma të përkryera trupore, ka zgjedhur reperin e PINT për super bashkëpunimin.

nora kresha

Sipas burimeve të Thashethe.me kënga pritet të jetë një hit i madh dhe vetëm sa do të nxisë konkurrecën ashtu kështu të madhe në industrinë muzikore.

Ky pritet të jetë projekti tjetër i madh i radhës për Norën dhe Mc Kreshën, pas bashkëpunimit të tyre “Asni Zo”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here