Motrat Hoxha për pushime në Maldive Motrat Hoxha jo rrallëherë kanë qenë qendër e vëmendjes për stilin e jetesës apo stilin e tyre. Këtë herë, ashtu si edhe një vit më parë, Sara dhe Lori bashkë me familjen e tyre kanë zgjedhur Maldivet si destinacion për të pushuar.

‘Esencën’ e këtyre pushimeve ideale në ishull, dy vajzat e kanë ndarë me ndjekësit në Instagram dhe Snapchat duke marrë një sërë komentesh pozitive nga dashamirësit e tyre.

Muajt e parë të verës Lori 22-vjeç dhe Sara 18 kanë udhëtuar drejt Londrës ose kanë kaluar disa fundjava në plazhin e Jalës në jug të vendit me partnerët përkatës dhe shoqërinë e përbashkët.

Dy trashëgimtaret e Top Medias duken në formë shumë të mirë fizike, ndërsa shijojnë privilegjet që u ka dhuruar jeta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here