Ato janë dy nga motrat më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar.

Trashëgimtaret e Top Channel Lori dhe Sara Hoxha tregojnë shpesh në rrjete sociale afeksionin që kanë për njëra-tjetrën si dhe lidhjen shumë të ngushtë mes tyre. 

Gjatë ditës së sotme dy bukuroshet Hoxha kanë publikuar në rrjete sociale foto në ashensor duke u shfaqur mjaft në formë dhe të kuruara.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/motrat-hoxha-nuk-qendrojne-dot-larg-njera-tjetres-619627/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here