Në rreth tetë muaj distancë nga lindja e djalit të saj të parë, Penelope Cruz është rikthyer të pozojë për një fushatë fashion.

Diçka të tillë e ka realizuar së bashku me motrën e saj të dashur Monica.

Të dyja aktoret spanjollë kanë realizuar disa shërbime fotografike me veshje që i përkasin koleksionit vjeshtë/dimër të firmës “Biaggini”.

Bukuroshe, kjo edhe pse në imazhe mund të ngatërrohen, në të cilat shfaqen të mbuluara deri në grykë, ndërkohë që termometri jashtë shënon 40 gradë celsius.

Ndoshta mund të themi se ideja nuk është dhe aq gjeniale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here