Përveç Encës, shpeshherë pjesë e shtypit rozë është bërë edhe motra e saj, Uindi Haxhia

E krejt kjo për shkak të paraqitjeve të nxehta që ajo bën në rrjete sociale, duke ia kaluar edhe Encës në këtë aspekt.

Në Instagram ajo numëron një numër të madh të ndjekësve të cilat nuk hezitojnë aspak të komentojnë një drejtim të saj, e jo të pakta janë ata që lëshojnë dhe komente negative për të, por Uindi e ka thënë shpesh se asaj nuk i bëhet se çfarë shkruajnë njerëzit lartë e poshtë.

Së fundmi, Uindi ajo ka publikuar një foto ku shihet teksa ka vendosur një biskotë (figurë emoji) në zonën intime, e në të cilën ka shkruar:
“I them haje biskotën”, shprehje kjo e shkëputur nga një tekst kënge e Nicki Minaj!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here