Dizajnerja e modës, Jehona Dreshaj që njëherësh në publikun tonë njihet si motra e këngëtares dhe modeles, Afërdita Dreshaj është njëra ndër shqiptaret më tërheqëse në planet.

Ajo njihet për format fizike të saj e sidomos për gjoksin ‘bombastik’ që ka, shkruan Gazeta Blic.Shumë herë është raportuar për madhësinë  gjoksit të Enca Haxhias, por siç duket Dreshaj nuk ia lëshon rrugën fare asaj.

Dreshaj, ka mbi 60 mijë ndjekës në ‘Instagram’ dhe është goxha aktive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here