Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona, jo rrallë tërheqë vëmendjen e mediave. Bukuroshja e cila dallohet për figurën e saj tejet seksi, dhe faktin se i ngjan Monika Belluccit, kësaj radhe është shfaqur elegante.

Ditë pasi asaj i janë marrë rrjetet sociale, ajo u shfaq sërish në Instagram në InstaStory, ku me një foto ka treguar trupin tejet atraktiv.

Jehona ndryshe dihet se është ‘single’ dhe pa afera në media.

mm_1478499142-154187

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here