Ajo nuk është e famshme si dy motrat e saj. Ema Ismajli motra e dy këngëtarëve të njohura Adelina dhe Zanfina, është larg vëmendjes mediale.

Motra e saj e vogël Zanfina, sot e ka publikuar një foto të Emës, në të cilën shihet bukuria e saj natyrale, transmeton Magazina.al.

Ndryshe Ema , e motra e këngëtareve tona është një femër që i përket botës së biznesit, por jo të showbizz-it.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here