Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotografik.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur një tjetër destinacion ekzotik.

Modelja 33 vjeçare nga Los Anxhelesi ka ekspozuar format e saja perfekte në Tulum të Meksikë, që gjendet në bregdetin e Karaibeve dhe i përket provincës Jukatan.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/mot-i-ftohte-618724/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here