Kate Moss rikthehet në gjenezë. Ish- topmodelja angleze është fotografuar natën e kaluar në një gjendje të shpërfytyruar nga vera e shumtë që kishte pirë.

Me flokët e pakrehur, e hutuar dhe me një fustan tepër të shkurtër, ajo ka shijuar jetën e natës në Londër dhe këtë herë sipas mënyrës së vetë.

Pas martesës në muajin korrik, me muzikantin Jamie Hince, 37 vjecarja kishte vendosur të ndyshonte stilin e saj të jetesës, por në 20 vjetorin e revistës “Dazed and Confused” i është rikthyer kohërave të vjetra.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here