Për modelen Naomi Campbell mosha është thjesht qështje shifrash.

Edhe pse është tashmë 47 vjeç  modelja ka bërë disa ushtrime të vështira yoga brenda mureve të shtëpisë, duke lënë fansat e saj me gojë hapur.

Pantera e pasarelave shihet që ka një trup perfekt dhe mjat të tonifikuar.

Naomi Campbell ka marë shumë komente pozitive nga fansat në lidhje më këto ushtrime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here