Mos u kapni me Liberta SpahiunLiberta Spahiu njihet si një ndër prezantueset më seksi shqiptare. Për këtë ajo duket se u kushton mjaft kohë dhe përkushtim linjave të saj trupore.

Në fakt, bukuroshja ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shihet duke bërë ushtrime në një thes boksi.
“Boksojmë.

Thyejmë dhëmbë. E hamë hekurin”, ka shkruar ndër të tjerash Spahiu në Instagram.

Mos u kapni me Liberta Spahiun

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here