Shkumbin IsmailiKëngëtari nga Tetova, Shkumbin Ismaili, ka lansuar klipin e këngës “Mos më akuzo”.

Për muzikën dhe tekstin e këngës është përkujdesur vet këngëtari, ndërsa produksioni Urban Graphics ka realizuar videoklipin.

Si shumica e klipeve që xhirohen në këtë periudhë, edhe kjo video përmban kryesisht imazhe nga bregdeti.

Videon mund ta ndiqni ne kete link:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here