Morgan Freeman i rikthehet punësMorgan Freeman i është rikthyer punës trimërisht gjatë ditës së martë në New York, pas vdekjes së mbesës së tij.

Aktori është duke e xhiruar komedinë e Zach Braff “Going in Style” gjatë gjithë muajit.

Siç është raportuar më parë, mbesa e Freeman E’dena Hines u godit për vdekje me thikë mëngjesin e së dielës, dhe që nga atëherë i dashuri i saj është akuzuar për vrasje të shkallës së dytë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here