Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku njihet si ndër femrat më të pasura të shoubizit.

Se nga i erdhi gjithë ajo pasuri nuk dihet. Morena vishet me shumë shije dhe stil po ashtu e ka tepruar me operacione kirurgjike.

Ja në këtë foto duket tejet seksi mirëpo nëse krahasohet si ka qenë më parë lë vend për dyshime. /10minuta14

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here