Morena vjen ndryshe, ja si duket tani ajo!Këngëtarja Morena Taraku njihet si njëra nga këngëtaret e cila bënë shumë ndryshime brenda pak kohësh.

Tani ajo vije me një stil më ndryshe se që e kemi parë, flokët kaqurrele dhe me ngjyrë ndryshe se që i kishte më parë, shkruan GazetaBlic.

https://www.instagram.com/p/BPLK7omBTAG/?taken-by=morenataraku

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here