Morena tregon pse babai i saj nuk bën jetë luksoze si ajoDisa fotografi të publikuara nga Magazina.al, ku shihej babai i Morena Tarakut duke udhëtuar me autobus urban, ka habitu shumë njerëz.

Morena e cila njihet për paraqitjet e saj me vetura e veshje superluksoze, në një emision televiziv ka folur edhe për babain e saj.

Duke e cilësuar vetën si “qytetare babadem”, Morena ka arsyetuar se babain e saj regjisorin Selami Taraku e karakterizon thjeshtësia, tipar të cilin thotë se e ka trasheguar edhe vet ajo.

Duke folur për sukseset e babait të saj, Morena nuk ka arritur të tregoj pse ka kaq shumë dallim mes jetës së saj prej një milionereje dhe babait të saj i cili udhëton me autobusët urban.

Për më shumë ndiqeni videon nga minuta 25:00, ku Morena flet për këto fotografi.

Morena tregon pse babai i saj nuk bën jetë luksoze si ajo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here