Morena Tarakut po i plasin të pasmetMorena Taraku është bukuroshja, e cila njihet për përmasat trupore mjaft bombastike që ka.

Disa origjinale e disa me ndërhyrje kirurgjike, kjo modele dhe këngëtare arrin të prezantojë stilin e saj të veçantë që ka.

Në një foto, të cilën e ka postuar në rrjetin social Instagram, Morena ka ekspozuar pjesën e prapme të trupit të sak.

Përveç se reklamon të pasmet bombastike, Morena reklamon edhe veshjet dhe luksin që ka ajo.

Morena Tarakut po i plasin të pasmet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here