Morena Taraku i ka bërë vetes një tjetër dhuratë.

Morena Taraku njihet si një artiste që nuk ‘kursen’ dhe është e fiksuar pas veshjeve dhe aksesoreve luksoze.

Këngëtarja tani ka ndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku zbuluar çantën e saj luksoze të markës ‘Louis Vuitton’ dhe si mbishkrim ka lënë ‘Në dashuri me beben time’.

Përndryshe, sa i përket muzikës kënga e saj e fundit titullohet ‘SWAG’ me të cilën e bëri rikthimin. Morena ka paralajmëruar se shumë shpejt do sjell edhe hite të tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here