Morena Taraku vajza më e pasur e showbizit në KosovëMorena Taraku supermodelja dhe këngëtarja na del të jetë një nga femrat më të pasura të showbizit.

Shumë e re në moshë ajo tashmë posedon shtëpi të saj personale,makinë super luksoze,garderobë shumë të shtrenjtë dhe aksesorë super të shrenjët.

Nga postimet e saj të vazhdueshme mund të shihet i gjithë luksi i saj por vallë si është e mundur që kaq shpejt arriti të pasurohet Morena Taraku?

Në pytjen e parshtruara ajo thotë se të gjithë pasurinë e ka arrit me punë.

Vlen të ceket se Morena ka në posedim një nga butiqet më të shtrenjëta në Kosovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here