Morena Taraku tregon a është fejuar apo joMorena Taraku është pa dyshim emri më i lakuar i medias rozë.

Bukuroshja me tipare të rralla, edhe këtë verë e ka shijuar në maksimum.

U fol e përfol se modelja dhe këngëtarja është fejuar, thashethemet e u nxiten nga publikimi i një foto ku Morena shihet me rreth në gisht.

Cila është e vërteta?

“Unë kur të fejohem, do ta publikoj dhëndrin e jo unazën. Dhe, ekskluzivitetin do t’ja jap “Kosovares”, e cila me korrektësi e përcjell çdo hap timin”, thotë Morena.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here