Morena TarakuStilisti i njohur shqiptarë, Ludo Lee tashmë është bërë mik me këngëtaren dhe modelen prishtinase Morena Taraku. Të dy së bashku kanë udhëtuar për të marrë pjesë në gala mbrëmjen në Milano, Amfar.

Aty ata kanë takuar edhe yllin e filmave Fast&Furious, Michelle Rodriguez.

Të tre duket qartë në fotografi se po ia kalojnë një mbrëmje të mirë atje.

Morena Taraku

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here