Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka publikuar imazhe të reja në rrjetet sociale.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në “Instagram” e shohim shumë provokuese veshur në pantallona të zi lëkure dhe po ashtu bluzë të zezë.

Ndryshe, në këto imazhe ajo dukej shumë e bukur kurse në sy binin flokët shumë të zeza dhe po ashtu aksesorët.

Së fundi modelja dhe këngëtarja shqiptare ka ber një veprim që habiti të gjithë fansat e saj, Morena ka fshirë të gjithë ndjekësit në llogarinë ‘Instagram’ madje ajo nuk ndjek asnjë nga miqtë e saj.

Për këtë vendim të saj nuk dihet se cila është arsyeja, e sigurisht që për këtë e di më së miri vet Morena.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here