Morena Taraku ka provokuar sërish.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, i ka provokuar ndjekësit e saj sërish me foton e radhës.

Morena në foton e postuar shihet e veshur ngushtë, ndërsa i vihen në pah linjat trupore, veçanërisht gjoksi.

Fotografie është realizuar në Dubai, vend të cilin ajo e viziton shpesh. Para pak ditësh e ka festuar edhe ditëlindjen dhe duke e ditur se ka një jetë super luksoze edhe festa për 27 vjetorin ishte e tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here