Morena Taraku publikon fotografi nga shtratiMorena Taraku është femra e cila kujdeset që në detajet që sjell në rrjete sociale të vijë me diçka provokative edhe kur bëhet fjalë për përditshmërinë.

Ajo, gjendet në Stamboll dhe nga atje po sjell imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net
Sot, bukuroshja zeshkane e ka publikuar një foto nga shtrati e cila nënkupton se sa problem e ka pasur të zgjohet sot.

Kujtojmë se gjestet e Morenës komentohen shumë në media, ndërsa ajo nuk ndalon së kryeri ‘misionin’ e vet.

Morena Taraku publikon fotografi nga shtrati

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here