Morena ka zbuluar pak nga privatësia e saj.

Falë luksit që gëzon në jetën e saj, tash e

sa vite këngëtarja Morena Taraku, është në qendër të vëmendjes.

Taraku me 793 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram, ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Udhëtimet e shumta në vende të shtrenjta, veshjet e deri tek ushqimet janë disa gjëra që bënë mediat rozë të shkruajnë për të, shkruan rtv21.tv

Ajo sot ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, përmes të cilës ka prezantuar dhomën e saj. Në dhomën e Morenës, shihet se dominon ngjyra rozë dhe ajo e bardha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here