Morena Taraku duket joshëse derisa paraljmëron projektin më të ri muzikor.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këtë e bëri nëpërmjet një postimi në Instagram, aty ku u shfaq me bikini tanga provokative në shtrat.

Pranë fotos ajo i ka pyetur ndjekësit nëse janë gati për këngën e saj të re dhe ata mezi po presin që kënga të lansohet.

Detaje të tjera, se kur pritet të publikohet kënga, ajo nuk ka dhënë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here