Morena Taraku nxjerrë gjuhën  jashtëModelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka provokuar duke nxjerrë gjuhën jashtë dhe duke bërë me sy, transmeton Indeksonline.

Por, arsyeja e kësaj është që në mbishkrimin e fotos ajo ka dhënë një këshillë që frutat mund të hahen që në mëngjes, me barkun thatë.

morena

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here