Morena Taraku del pa sytjenaKëngëtarja, Morena Taraku ka realizuar një fotosesion.

Taraku edhe në këtë foto nuk e ka lënë pa provokuar duke pozuar pa sytjena, shkruan Indeksonline. Po të shikojmë këtë foto atëherë bindemi se ajo gëzon një bukuri të rrallë, dhe duket për mrekulli.

Por, kujtojmë se Morena gjithë këtë bukuri e ka falë operacioneve të shumta që ka realizuar. Më poshtë mund të shikoni disa foto të cilat janë realizuar para dhe pas ndërhyrjeve.

Morena Taraku del pa sytjena

Morena Taraku del pa sytjena

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here