morenaKëngëtarja Morena Taraku së fundi ka ardhur në bashkëpunim me këngëtaren , Aida Doçi.

Morena njihet për aktivitetin e saj në rrjetet sociale, madje shumë herë shfaqet provokative, shkruan IndeksOnline.

Duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët e gjejmë shumë herë në Instagram, ndërsa tani e shohim të veshur ku nuk mungon as stili.

Ajo që bie në sy është se morena po duket si ‘qikë e shpisë’ duke ecur me kokën ulur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here