Morena prezanton babain Modelja bukuroshe, Morena Taraku është vajza e ëndërrave të cdo mashkulli, dhe se ende nuk ka deklaruar publikisht ndonjë lidhje dashurie.

Por gjithë dashurinë që ka, ajo i falë një personi shumë të rëndësishëm në jetën e saj, e ai është babai.

Në një foto që ka postuar në Instagram, Morena shihet teksa e përqafon me plot pasion babain e saj.
Sigurisht se fansat e kanë komentuar dhe komplementuar për foton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here