Morena ngjitet në skenë me këpucë kineze Modelja dhe këngëtarja nga Kosova që në instagram shpesh tregon luksin ku jeton, gjatë ngjitjes në skenë për të dhënë një çmim gjatë “Miss Universe Albania”, ka patur një incident.

Një lexuese e faqes dërgoi këtë foto ku shihet se Morenës i ka rënë lulja dekorative nga njëra prej këpucëve që kishte veshur për atë event.

Nuk dihet nëse këpucët janë material i lirë apo kineze (fallco), por gafa është vënë re nga vajzat ndjekëse të modës dhe look-ut të personazheve të njohur, përcjell mapo.

Morena Taraku

Ndjekësit e faqes janë shumë të vëmendshëm në detajet e personazheve të ekranit dhe fotot e tyre janë me dhjetra.

Morena ngjitet në skenë me këpucë kineze

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here