Morena Taraku vazhdimisht ndërron veturat luksoze.

Modelja e njëkohësisht këngëtarja,Morena Taraku, duket se i ka në qejf gjërat e shtrenjta e këtë më së miri e tregojnë edhe fotografitë e saj në llogaritë e saj në rrjete sociale.

Nga jeta dhe veshjet e saj luksoze nuk mund të thuhet ndryshe pasi që ajo kohëve të fundit po i ndërron shpesh edhe veturat të cilat shihen se janë shumë të kushtueshme. 

Së fundmi ajo është duke udhëtuar me një veturë të markës ‘Audi’ e cila ka vlerë rreth 100,000 mijë euro. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here