morenaDy ditë më parë këngëtarja e mirënjohur tashmë Morena Taraku ka lansuar projektin e saj më të ri të titulluar “Inat” një këngë e cila po pëlqehet mjaft shumë.

Por kush do mendonte se kjo këngë do përmbajë tinguj të vjedhur nga hiti turk i DJ turk, Emrah Karaduman dhe këngëtares 16 vjecare e cila ka bërë një boom të madh në Turqi, Aleyna Tilki shkruan Billbordi.netKënga turke titullohet “Cevapsız Çınlama” i cili është publikuar vitin e kaluar, më saktësisht në Gusht te vitit 2016, dhe deri më tani ka arritur një shumë te madhe klikimesh ku për momentin numëron 222 milionë shikime ne YouTube.

39 minuta më parë A ju harxhuan Morenës pozat (FOTO) Në videon më poshtë mund ta vërtetoni edhe vetë ju këtë ngjashmëri apo ‘vjedhje’ të tingujve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here