Në mbrëmjen e djeshme ka patur edhe “mrekulli” të tjera përveç Belen Rodriguez-it e cila tregoi se nuk ka veshur mbathje të brendshme dhe tregoi pjesët intime duke tërhequr fustanin e saj.

Në fakt përveç Belen Rodriguez dhe Elisabetta Canalis në natën e mbrëmshme ishte e ftuar edhe modelja ceke Ivana Mrazova e cila tentoi të zbuloi pjesët intime si Belen, mirëpo nuk ja arriti qëllimit.

Kamerat e RaiUno-s nuk arritën të fokusojnë pjesët intime të Ivana Mrazovës, por aty afër. YllPress.com ju sjell fotot.

E bukura e gjithë mbrëmjes së djeshme ishte Giani Morandi. Giani sa nuk përjetoi ndonjë bllokim zemre kur vendoi duart e tij në gjokset e Belen-it dhe Canalisit. Fotot që ju sjell YllPress.com ju sqarojnë më mirë.

Në fotot që ju sjell YllPress.com do shihni se Belen dhe Canalis kanë ndryshuar disa herë fustanet e tyre dhe në secilën herë kanë qenë shumë sharmante dhe shumë seksi.

Giani Morandi edhe vitin e kaluar ka patur disa tentativa për tu alivanosur gjatë takimit me Monica Bellucin të cilën vetëm sa nuk e “hëngri”. Nëse dëshironi të shihni fotot e Giani-it duke përqafuar Bellucin vitin e kaluar poashtu në Sanremo, klikoni më poshtë.
Giani Morandi sa nuk e hengri Monica Bellucin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here