Zbulohet arsyeja se pse Demi Moore përdundoi në kolaps dhe në gjendje të rëndë në spital.

Mësohet tanimë se jo vetëm që vuante nga anoreksia por kishte zëvendësuar bukën me Red Bull.

Këtë e ka rrëfyer një prej miqve të afërt të aktores që e ka shoqëruar në spitalin ku mbërriti në urgjencë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here